لوازم خانگی

راهنمای خرید از لوازم خانگی بانه

قبل از هر چیز، از اینکه لوازم خانگی بانه را برای خرید انتخاب نموده اید بسیار متشکریم و امیدواریم بتوانیم خواسته های شما را برآورده نماییم .

در این مطلب شما را برای استفاده و خرید آسان از فروشگاه لوازم خانگی بانه راهنمایی خواهیم کرد .
پیش از هر چیز لازم به ذکر است که مرکز فعالیت فروشگاه لوازم خانگی بانه در شهر بانه است و امکان ارسال کالا به تمام نقاط کشور را دارد .

کالاهای کوچک با پست ارسال شده و کالاهای بزرگ مانند ال ای دی , کولر گازی و … به صورت ضمانتی ( ضمانت سلامت و اصالت ) و با پیک به درب منزل شما ارسال خواهد شد که در این صورت تنها هزینه پیک از مشتری دریافت شده و مبلغ کالا درب منزل پس از تست کامل کالا از جانب پیک و اطمینان مشتری از سلامت و اصالت کالا به پیک پرداخت خواهد شد . در صورت مشاهده هر گونه عیب و یا شک نسبت به اصالت کالا مشتری این امتیاز را خواهد داشت که کالا را تحویل نگرفته و با همان پیک پس بفرستد .  مدت زمان تحویل کالا به چند فاکتور وابسته است اما در حالت عادی بسته به مسافت از یک روز ( برای تهران , تبریز و … ) حداکثر تا سه روز ( برای مشهد , اصفهان و … ) طول می کشد .

هزینه حمل کالاهایی که با پیک ارسال می شود :

هزینه حمل کالا به عواملی مانند مسافت تا مقصد , قیمت کالا ( که به دلیل حمل کالا به صورت ضمانتی , پیک مبلغ کالای شما را به لوازم خانگی بانه پرداخت می کند و مسنولیت کالا را تا زمانی که شما آن را تحویل می گیرید به عهده می گیرد , هر چه قیمت کالا بالاتر باشد هزینه حمل ضمانتی آن نیز بالاتر خواهد بود ) و … بستگی دارد و برای اطمینان از هزینه حمل کالای مورد نظر تا شهر خود با شماره های پشتیبانی سایت تماس بگیرید .

شما می توانید به صورت تلفنی خرید خود را قطعی کنید که در این صورت همکاران ما شماره کارت سایت را به شما اراده کرده و پس از واریز هزینه حمل از جانب شما آدرس و مشخصات را از شما دریافت کرده و قیمت و مشخصات کالای شما را با شما مرور کرده و در اولین فرصت کارهای ارسال کالای شما را انجام می دهند . شما می توانید هزینه حمل را به شماره کارت سایت کارت به کارت کنید .

راهنمای خرید اینترنتی امن لوازم منزل

برای خرید کالا ها و خدمات مورد نیاز خود از اینترنت استفاده کنید که با این روش در زمان و انرژی خود صرفه جویی خواهید کرد و همچنین طیف وسیع تری از انتخاب ها را در دسترس خواهید داشت . با این حال خطراتی در رابطه با خرید آنلاین وجود دارد که شما باید در انتخاب کسانی که خرید خود را از آنها انجام می دهید و در مورد نحوه پرداخت خود هوشیارتر باشید .

ریسک ها و خطرات خرید لوازم خانگی بانه

* پرداخت در صفحات وب نا امن و تقلب های ناشی از آن
* وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین نا امن – وب سایت های جعلی و یا پیشنهاد برای فروش کالا و خدمات که وجود ندارد از طریق ایمیل
* خرید کالاهای تقلبی و جعلی به صورت خواسته یا ناخواسته – فروش کالاهایی با کیفیت پایین و دریافت قیمت کالای اصلی برای آنها از جرائم معمول در این فرایند است .
* دریافت کالاهایی که با تبلیغات و توضیحات ذکر شده برای آنها مطابقت ندارند .

راهنمای خرید لوازم خانگی

راهنمای خرید لوازم خانگی

 

خرید امن لوازم خانگی برقی

* اطمینان حاصل کنید که فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی بانه ای برقی که به سراغ آن می روید خوشنام باشد . در این سایت باید یک آدرس فیزیکی و جزئیات تلفن های تماس وجود داشته باشد . و اطمینان حاصل کنید که یک وب سایت تایید شده باشد .
* به یاد داشته باشید که پرداخت به وسیله کارت اعتباری از نظر تقلب , تضمین و … حفاظت بیشتری را برای شما به همراه می آورد .
* قبل از تایید پرداخت تمامی جزئیات خرید خود را دوباره چک کنید .
* به ایمیل های نا خواسته از شرکت هایی که نمی شناسید پاسخ ندهید .
* قبل از ورود جزئیات کارت پرداخت بر روی وب سایت , به سه روش زیر اطمینان حاصل کنید که لینک امن است :
• باید علامت قفل در قاب پنجره مرور گر ( قسمت آدرس ) وجود داشته باشد که هنگامی که سعی می کنید به سیستم وارد شوید یا ثبت نام کنید نشان داده می شود . دقت کنید اگر بر روی علامت قفل خط وجود داشته باشد یا اصلا این علامت موجود نباشد و … این سایت ممکن است جعل باشد .

فهرست