لوازم خانگی

لوازم خانگی تحویل بانه

در آشفته بازار لوازم خانگی که با احتکار لوازم های خانگی ، کمبود و گران فروشی مواجه است ، فروش اجناس تقلبی هم به جای نوع اصلی آن به سرعت در جریان بوده و برخی سایت ها و فروشگاه های لوازم خانگی تحویل بانه با عنوان لوازم خانگی بانه ای اجناس فیک به مردم تحویل می دهند.
فروش مستقیم لوازم خانگی بانه به عنوان تبلیغی است که شاید آن را در فضای مجازی و حتی در برخی از نشریات رسمی کشور دیده باشید.

فروشندگان این کالاها مدعی اند که این اجناس را به طور مستقیم از بانه به تهران می آورند و حقیقت ماجرا آن است که با گران شدن نرخ ارز در بازار آزاد، دیگر ورود غیرقانونی کالا به صرفه نیست زیرا برای واردات غیرقانونی یا قاچاق باید ارز ۱۴هزار تومانی هزینه کرد اما ارز واردات قانونی، از بازار ثانویه تامین می شود که قیمت کمتری دارد.

لوازم خانگی تحویل بانه

لوازم خانگی تحویل بانه

 

ضرب المثل رنگ کردن گنجشک برای فروش به جای قناری، این روزها در بازار لوازم خانگی ال جی بانه و لوازم خانگی سامسونگ بانه مصداق پیدا کرده و لوازم خانگی تقلبی با ظاهر نوع اصلی به فروش می رسد. موتور و پوسته لوازم خانگی ارزان قیمت چینی را به ایران می آورند و در کارگاه های غیرمجاز سر هم کرده و با شابلون، نشان برندهای معروف به روی آن کالاهای تقلبی حک می شود.

با توجه به اینکه در حال حاضر واردات وسایل خانگی بانه ای به صورت قاچاق ، هرچند صرفه اقتصادی ندارند ولی خواهان زیادی دارد ، پس باید در خرید کالاهای اصل دقت لازم را داشته باشید.

تمامی کالاهای فروشگاه لوازم خانگی بانه اصل بوده و اکثر لوازم های خانگی از بندرهای جنوب وارد می شود.

لوازم خانگی جنوب

لوازم خانگی بندرعباس

لوازم خانگی بوشهر

لوازم خانگی بندرگناوه

برای استعلام قیمت انواع لوازم خانگی بانه می توانید با ما تماس بگیرید:

تحویل تمامی یخچال و فریزر ها درب منزل شما تهران و حومه و سایر شهرستان ها در کمترین زمان انجام می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست