لوازم خانگی

مسافرت به شهر بانه

مسافرت به شهر بانه همانطور که می دانید تکرار و زندگی روزمره باعث خستگی فکر و روح آدمیزاد می شود و در وجود آدم میل به تنهایی و تنها ماندن را افزایش می دهد. افسردگی هایی که از همین روزمرگی ها و یکنواختی های زندگی سراغمان می آیند پیری زود رس را به ما هشدار می دهند که از آنها غافل هستیم و همچنان طبق عادت همیشه ی خود زندگی می کنیم و حتی متوجه این خستگی ها و پریشانی ها نمی شویم ، قصه ی عادت و باور های ساختگی و تلقین به خود قصه ایست که از همان نطفگی در انسان بوجود می آید و با او رشد می کند؛ باید عادت دهیم خودمان را به هر آنچه از ما انسانی والاتر خواهد ساخت . به عقیده ی من سفر کردن درمان بسیار ی از دردها ست و چه بهتر که این سفر با خریدکردن هم همراه باشد. سفر فوایدی دارد که نباید از آنها غافل شویم.

مسافرت به شهر بانه

مسافرت به شهر بانه

 

سلامت روح و تن ، شادابی و انرژی بیش از اندازه در طول سفر به بانه ، کاهش استرس و فشار روحی ، آشنایی با فرهنگها و زبانهای مختلف ، آشنایی با مردم و هم صحبتی با آنها و تاثیرپذیری از بعضی عادات خوب و کم یاب و یک دنیا فایده ی دیگر که در طول سفر متوجه آنها می شویم.

برای مسافرت به شهر بانه چه بسا برای خرید لوازم خانگی بانه ای می توان با ماشین شخصی و یا با اتوبوس سفر کرد ؛ که بنا به دلایلی سفر با ماشین شخصی را پیشنهاد می کنم «مخصوصا اگر دو راننده در ماشین باشید».اما برای آن عزیزانی که راهی جز سفر با اتوبوس ندارند می توانند از پایانه های مسافربری محل سکونت خود بلیط را تهیه نموده و با خیال راحت عازم بانه شوند ؛ اکثر شهر ها اتوبوس مستقیم حرکت به بانه را دارند ولی اگر هم اتوبوس مستقیم بانه در شهر شما در دسترس نبود می توانید از مسیر سقز بیایید و از آنجا وارد شهرستان بانه شوید.

مسیرهای پیشنهادی مختلف منتهی به شهر بانه برای خرید لوازم خانگی بانه

محور سنندج – بانه
محور تهران – بانه
محور اصفهان – بانه
محور تبریز – بانه
محور ارومیه – بانه

در مسیر های بین شهر همیشه دارای رستوران ها و غذا خوری های بین راهی است . در مسیر بانه تهران اتوبوس ها معمولا در خرمدره زنجان و در پاپایی بیجار برای دستشویی و استراحت و رفع خستگی و غذا خوردن در شب یا روز توقف می کنند. در مسیر بانه سقز غذا خوری های سنتی بین راهی زیادی مانند جاده شمال وجود دارد .در زمستان حتما لوازم ماشین و زنجیر چرخ و پتو و لباس گرم را فراموش نکنید و در بهار و پاییز چتر و لباس و کاپشن همراه خود داشته باشید. در تابستان و بهار می توانید از جنگل های انبوه خدادای بلوط در بانه استفاده کنید و به دل طبیعت و جنگل ها و کوه های اطراف شهر سفر کنید.

با توجه به اینکه هنگام سفر به بانه ، سفر تجاری توصیه می شود حتما قبل از سفر قیمت ها را بر روی همین سایت چک کنید و کالاهای مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا در شهر بانه سر گردان نشوید چون ممکن است کاللایی که در شهر خودتان موجود است در اینجا موجود نباشد و یا مدل ان متفاوت باشد . حتما قیمت ها را یاد داشت کنید چون ما مدعی ارائه کمترین قیمت لوازم خانگی بانه هستیم . در این صورت اطمینان حاصل خواهید کرد که لیست قیمتی دارید و کلاه سرتان نخواهد رفت و برای 5 هزار تومان کل بازار را نخواهید گشت. و البته توصیمه ما خرید اینترنتی و تحویل درب منزل و پرداخت پول درب منزل بعد از تست است. اما در هر صورت تلاش من این بوده که تا جایی که ممکن است شما را راهنمایی کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست